Mouse tekerleği ters çalışıyor

Daha fazla  
Mouse bugün geldi ve tekerlek ters çalışıyor. İade istedim ama Trendyol'da iade olmuyor gibi. Ne yapmalıyım?

Ürünün marka/modeli nedir? Trendyol iade olmuyordan kastınız nedir?

Ürünün marka/modeli nedir? Trendyol iade olmuyordan kastınız nedir?

Trendyol da hiç iade yapamadım. Kutuyu açtıkdan sonra tabii. Ürün Ugreen'in 4000DPI'lık kablosuz faresi. Ama kutuyu açtım sonuçta yırtık da var. Almazlar gibime geliyor.

Tamir olayı var mıydı? Iade etmeyi deneyeceğim. Olmaz ise onu yaparım. Aynı mouse almıştım Amazon'dan, Amazon değişti. Ama Trendyol Türk markası sonuçta, güvenemiyorum.

Muhtemelen 2 yıl garantisi var, bu yüzden tamir etmek zorundalar.

Trendyol da hiç iade yapamadım. Kutuyu açtıkdan sonra tabii. Ürün Ugreen'in 4000DPI'lık kablosuz faresi. Ama kutuyu açtım sonuçta yırtık da var. Almazlar gibime geliyor.
Kutusunda ne kadar yırtık var ki? Yine de şansınızı deneyip iade ya da değişim talebi oluşturun. Ürünün satıcı kim?

Üflemeyi deneyin. Garip bir şekilde işe yaradığını söyleyenler var.

Hocam bu Mac sistemlerde ayarı olan bir şey mesela. Yukarı kaydırınca sayfa aşağı gitsin veya tam tersi şeklinde ayar yapılabiliyor. Büyük ihtimalle yurt dışında üretildiği ülkeye göre veya kullanım amacına göre bir durum da olabilir. Ofis faresi sanırım Ugreen olduğuna göre. Belki de Mac sistemler için düşünülmüş bir üründür. Windows'ta bununla ilgili bir ayar göremedim. Ürünün eğer bir yazılımı varsa onu kurduğunuzda büyük ihtimalle bir seçenek çıkacaktır. Yani tekerleğin bu ters dönmesi olayı üründe bir kusur değil, ürün öyle üretildiği içindir diye düşünüyorum. Aynı ürünle değiştirdiğinizde onun da tekerleği aynı şekilde hareket edecektir.

Aslonda aynı mouse var bende. Üzerine bir şey döküldü, tıklama sesi gelmiyordu bende yenisini aldım. Laptop da kullanıyorum bozuk olanı, işimi görüyor. Yani normalde sıkıntı yoktu. İki kez tekerleği bozuk geldi olabilir gibi değil. Ama deneyeceğim. İnşallah düzelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…