Mouse USB çoklayıcıya bağlandığında takılıyor

zephh

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, anakartımın arka tarafındaki USB portlar arızalı olduğu için USB 3.0 çoklayıcı kullanıyorum. Fareyi kasanın ön girişine takınca sorun yok fakat USB çoklayıcıya takınca oyuna girince, After Effects'e girince takılı kalıyor. Çıkarıp takınca düzeliyor ama sonra tekrar takılıyor. Yazılan çoğu şeyi yaptım fakat sorunum çözülmedi.
Mouse: SteelSeries Rival 3

Aslında bunun çaresi adaptör beslemesi olan Hub kullanmak. İyi bir Hub ile sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Kendim de linktekinin S-Link olanını kullanıyorum. Gayet başarılı. Micro USB cep telefonu adaptörü ile de kullanabilirsiniz. Girişi var.

Kendim de linktekinin S-Link olanını kullanıyorum. Gayet başarılı. Micro USB cep telefonu adaptörü ile de kullanabilirsiniz. Girişi var.

Kendim kullandığım ürünün gücü yetersiz kaldığı için WOZLO 5v 2a Adaptör Wireless Router Usb Hub Hdmi Switch 3.5*1.35mm Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL böyle bir şey almıştım fakat hiç etkisini görmedim. Yeni çoklayıcı yerine gücünü arttırabileceğim bir şey kullanabilir miyim? Veya sizin attığınız ürünün biraz daha cüzi miktarlı bir türü var mı?

Ucuzları vardır ama yine aynı sıkıntılar olabilir.

@zephh hocam, ucuzların çoğu birbirine benziyor.

Geri
Yukarı