Mouse ve klavye olarak hangi marka ve model ekipmanları almalıyım?

Hexagram

Kilopat
Merhaba arkadaşlar.
Bugün her zamanki kararsızlığımdan dolayı yeni bir konu daha açtım. Oyuncu ekipmanları olarak fare SteelSeries Sensei mi, Razer Taipan mı? Klavye Logitech G710+ mı, Razer BlackWidow 2013 mü? Bu arada headset SteelSeries Siberia V2 olacak. Alacağım mousepad ise alacağım farenin markası olacak. Yani ya QcK+ ya da Goliathus Extended. Yardımlar için teşekkürler.

Yardım edebilecek yok mu?

Steelseries Qck+ kesinlikle almayın. 1 yıl süresini doldurunca kenarları açılmaya başlayacak. Yüzeyi kayganlığını yitirecek. Mouse ve mousepadin markası aynı olunca bir şey ifade etmez. Klavye olarak benim görüşüm Steelseries 6GV2 Mekanik Klavye'dir. Eğer ikisinden birisini istiyorsan, Razer BlackWidow 2013. Mouse olarak benim görüşüm "Razer Taipan". Steelseries Sensei seçmememin nedeni ise, üstündeki kaplamanın soyulması. Mousepad olarak Zowie GT-F Spawn Edition. Çünkü su geçirmez, su ile kolayca yıkanabilir ve dikişli kenarları var. Razer Goliathus düşünebilirsin.

Kesinlikle, Razer'in ürünlerine bak, en iyisidir.

Mause olarak razer mamba, klavyede blackwidow kullanıyorum, ürünlerini aratırsan çok çeşit kaliteli ürünleri var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı