Mousepad Yıkanır mı?

Kuty

Hectopat
Elimde Steelseries Qck orta boy bir mousepad var. 3-4 Ay olmuştur alalı ama bazı yerleri gerek elimizin terlediğinden gerekse de tozları emmesinden bazı kısımlarında çok kaymadığını diğer yerlerde böyle bir olayın olmadığını fark ettim. Sizce Mousepad yıkanır mı, yıkanırsa da nasıl yıkamalıyız? Şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işinizi görecektir. Bende de QCK Heavy model mousepad var, şu ana kadar Palmolive duş jeli ile yıkadım. Videoda toz deterjan ile yıkanıyor ancak kaliteli duş jelleri de iş görecektir diye düşünüyorum.

Elimde Steelseries Qck orta boy bir mousepad var. 3-4 Ay olmuştur alalı ama bazı yerleri gerek elimizin terlediğinden gerekse de tozları emmesinden bazı kısımlarında çok kaymadığını diğer yerlerde böyle bir olayın olmadığını fark ettim. Sizce Mousepad yıkanır mı, yıkanırsa da nasıl yıkamalıyız? Şimdiden teşekkürler.
Qck'den memnun musunuz?

Ben mousepadimi neredeyse her 1-2 haftada bir yıkıyorum. Dediğin gibi bazı noktalarda yavaşlama oluyor, ve yıkanınca geçiyor. Yıllardır yaptığım bir şey.

Qck'den memnun musunuz?
Tabii ki. Yıllardır değiştirmediğim markadır ^^
Kafam karıştı şu an. Dikkatli bir şekilde elimle yıkayıp, temizlemem herhangi bir zarar verir mi ürüne?
Çünkü ıslak mendil çok fazla etki etmiyor. Ara sıra ıslak mendil ile siliyorum fakat istediğim gibi düzelmiş olmuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı