Movavi 2020 nasıl CS:GO montajı yapılır?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Merhaba herkese ben Movavi 2020 Steam Edition aldım böyle bir video yapmak istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video yu çektim aynı program üzerinden kesebiliyor muyum yoksa başka bir program ile video yu kesmem gerekiyor mu? Ve nasıl müzik ekleyeceğim?

Merhaba, movavi üzerinden kesip, düzenleme yapabiliyorsunuz. Müzik sürükle bırak şeklinde ekleyebilirsiniz. Ancak ben premiere pro tavsiye ederim size. Movavi biraz daha basit kalıyor.

Örnek olarak verdiğiniz 10 dakikalık bir video üzerinden gidelim. Videoyu 5. dakikadan kestiniz diyelim, video ikiye bölünür dilerseniz arasına başka bir video, dilerseniz geçiş efekti ekleyebilirsiniz. Dilerseniz de silebilirsiniz.

Örnek olarak verdiğiniz 10 dakikalık bir video üzerinden gidelim. Videoyu 5. dakikadan kestiniz diyelim, video ikiye bölünür dilerseniz arasına başka bir video, dilerseniz geçiş efekti ekleyebilirsiniz. Dilerseniz de silebilirsiniz.

Peki bu videodaki gibi efektleri nasıl bulabilirim adlarımı var yüklemekmi gerekiyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Peki bu videodaki gibi efektleri nasıl bulabilirim adlarımı var yüklemekmi gerekiyor?
Videoda bulunan efektler ücretlidir. Ve çoğu Premiere Pro, Sony Vegas için geliştirilmiştir. Movavi'ye uygun değildir. Ancak bazı sitelerde bedava eklentiler ve efektler mevcut. Daha detaylı bilgi için Spunkram Kanal inceleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı