MP4 videoyu DVD ye yazdırma

balta1087

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar küçük yeğenim için bir DVD hazırlamayı düşünüyorum. 3 yaşında kedi, köpek videoları seviyor. Benim istediğim youtube dan indirdiğim MP4 formatındaki videoyu öyle bir yöntemle yazayım ki DVD Player dan izlensin. Özellikle DVD Player. Daha önce bir filmi Ashampoo ile normal video ts, audio ts yapmıştım. Bunu teker teker yapmak istemiyorum. Çünkü çok boş yer kalıyor. Bugün kendimce yaptım ses var görüntü yoktu. Yardımlarınızı bekliyorum.

Benim DVD Player'ımda DVD'ye .mp4'ü direk yazdığım zaman DVD'yi Read-Only bir flaş bellek gibi okuyor. Sizin DVD Player'ınızda bu özellik var mı?

Yok. Avi var genelde o. Zaten dandik bir DVD Player sık kullanmam. Dediğim gibi ben bunu yeğenim için istiyorum. Son çare olmaz ise hepsini teker teker DVD formatına çevireceğim. 10-15 videoyu bir anda yazınca, ses var görüntü yok. The Wolf of Wall Street filmini yazın, yazmıştım. Çalışmıştı. Dediğim gibi 10-15 tanesinin Player da açmasını istiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı