MSI 27" G2722 VS Gigabyte 27" G27F 2 vs LG UltraGear 27GL63T-B

Bütçe
5500
Hocam aslında Super Speed olayını gözünüz çok fazla ayırt edemez. İkisi arasından senin tercihine kalmış.
valla hocam öyle bir arada kaldım ki. kasa komple msi aldım msi monitor alırsam set olur. ama gigabyte'ı daha çok önermiş gibi insanlar. bilemedim bir türlü 🫠

valla hocam öyle bir arada kaldım ki. kasa komple msi aldım msi monitor alırsam set olur. ama gigabyte'ı daha çok önermiş gibi insanlar. bilemedim bir türlü 🫠
Hemen hemen aynılar üstteki arkadaşın dediği gibi. Eğer "kardeşim ben MSI dizdim bari monitörde MSI olsun güzel durur" dersen MSI al. İstemezsen Gigabyte.

Hangisini beğendiyseniz onu alın. Ya da hangisi ucuz ise. Hemen hemen aynılar çünkü.
MSI 200 lira daha ucuz hocam.

Vallahi hocam öyle bir arada kaldım ki. Kasa komple MSI aldım MSI monitor alırsam set olur. Ama Gigabyte'ı daha çok önermiş gibi insanlar. Bilemedim bir türlü 🫠

Full MSI ise bu da MSI olsun hocam. Ben yine de biraz daha bakayım sizin için konulara hangisi daha iyi.

Kimisi MSI kimisi Gigabyte önermiş. Yarı yarıya gibi bir durum var. Hangisinin tasarımını beğendiyseniz onu alın. Memnun olmazsanız iade edin diğerini deneyin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı