İnceleme MSI 27" MAG 274QRFW

Hayirli olsun sorunsuz gelir hepimize umarim.
Valla nasil satiyorsa yine bitti

Hayirli olsun sorunsuz gelir hepimize umarim.
Valla nasil satiyorsa yine bitti
Kanka gaming gen ve ebrar bilgisayarda var ama 400-500 tl pahallı gaming gen sitesinden alabilirsin 400-500 ü gözden çıkartırım diyorsan eğer dediğim gibi bu monitör 1 hafta 10 gün içinde 11-12k bulabilir.

Kanka gaming gen ve ebrar bilgisayarda var ama 400-500 tl pahallı gaming gen sitesinden alabilirsin 400-500 ü gözden çıkartırım diyorsan eğer dediğim gibi bu monitör 1 hafta 10 gün içinde 11-12k bulabilir.
3 gun once siparis verdim . Teşekkür ederim.

Monitörüm evden cikarken geldi hemen kurup Ölü piksel testi yaptim,sikinti yok. Ghosting testi yapmadim henüz.

Güle güle kullan dostum. Fikirlerini belirtirsen seviniriz. Oyun performansi renk vs.
Benim monitörde sanırım ghosting var. Video çektim ama tam anlayamıyorum. Buraya nasıl yükleyeceğimi de bilmiyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

Test videosu asagida. İns becerebilmisimdir. Birde görüntüyü laptoptan aliyorum fps ve hz 50 60 larda geziyor. Ne yapmali iademi etsem varmi problem.

Bu 60 hz gösterirken ki ghosting
Buda 144hz deki ghosting hz artinca ghosting gitti yada cok azaldi

Son düzenleme:
Merhaba farkı nedir sizdekine göre.

Duruşu çok tatlı monitörün, resmi G-SYNC desteği yok sanırım, bir de ışık sızması ne durumda

Mag 274qrf qd e2 daha iyi sanki özellik olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…