İnceleme MSI 27" MAG 274QRFW

Hocam şu sitedeki incelemeye de bakabilir misiniz?

Sağ olasın. Portekizce sayfaları hiç araştırmamıştım. Faydalı oldu bu inceleme.
Çok gariptir 1400CD kontrast ölçmüşler. İnanılmaz iyi değerler var testte. Bu teste göre muazzam nitelikte bir monitör. Hem şaşırtıcı hem tuhaf.

Ama ASUS direkt 10 Bit değil mi, o da mı yalan? Direkt en ucuzundan alırım öyleyse.

Şahibeli bir konu. Panelin üreticisini referans alıyorum ve 10 bit yazıyor. Kullananlar değil diyor. Kime inanalım?

Her yerde True 10 Bit diyor, incelemelerde de aynı şekilde. Yalan olma olasılığı az, diyelim yalan o zaman bu üçü arasından birini alırım sonuçta ucuz olsun.

Son düzenleme:

Bende şaşırdım puanlar gayet iyi gibi geldi bana da ama tabi işin ustasına sormak daha iyidir sonuçta monitörden pek anlamıyorum

En son arkadaşıma sorduğumda ucuza MAG al dedi, yapıştırdım Amazon'dan bakalım nasılmış.

Hocam şu da içime kurt düşürmedi değil, bu nasıl sizce VA olması dışında?

Son düzenleme:

VA panel isteyenlere önerdiğim bir monitördür. Ghosting az da olsa var. Fakat bir VA panel düşünülüyorsa renk aralığının yüksek olmasından ötürü tercih edilebilecek bir monitör.
Yine de MAG'ın yerine koymam. İkisi farklı tercihler.

bende bu modelini sipariş ettim hiç bir yerde incelemesine ulaşamadım umarım pişman olmam.
2 K da 240 hz F/P olarak alınabilecek en iyi monitör gibi duruyor kağıt üstünde hayırlısı bakalım.

Bunun renk değerleri, kontrast oranı ve fiyatı daha iyi+Amazon satıcılı. Yine de hayırlı olsun.

Mümkünse buna da bir bakın derim: MSI 27" MAG 274QRFW 180Hz 1ms(GtG) HDMI DP Adaptive-Sync HDR400 QHD Rapid IPS Beyaz Pivot Gaming Monitör | ITOPYA

E-spor ile ilgileniyorsanız tabii ki ne kadar yüksek Hz o kadar iyi. Hayırlı olsun tekrardan.
E sporla ilgilenme değil de Fps de oynuyorum, Single player da oynuyorum gönül isterdiki 4 k 240 alayım ama onlara yaklaşılmıyor en mantıklı 2 k 240 geldi bundada çok seçenek yok gelsin kullanayım bi inceleme çekerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…