İnceleme MSI 27" MAG 274QRFW

Vay arkadaş harbi bizi beklemisler arada kaldim simdi bende bak.

Ben sürekli Dell istiyordum çok övülüyordu. MSI almayı düşünmüyordum bile ama malum önümüzde ne olacağı belli olmadığı için cuma gününe kadar gelmeseydi MSI alacaktım.

Dell'de üzmez eminim ama şu an tahtı MSI aldı çok net söyleyeyim.

MSI.

Peki bir şey sorabilir miyim hocam, G-Sync ve Adaptive Sync'in arasında fark var mıdır? Adaptive Sync, G-Sync'i içerisinde barındırıyor diye gördüm ama tam emin olamadım.

Hocam G2724D 10.500'e Gaming.Gen.TR'de stoklara gelir gelmez aldım. Aklım onda kalmıştı tercihimi Dell'den yana kullandım.

Çok güzel yine MSI mı Dell mi arasında git gel yaşıyorum bunu aşana kadar ikisinin de stokları biter yine öylece kalırım.

Çok güzel yine MSI mı Dell mi arasında git gel yaşıyorum bunu aşana kadar ikisinin de stokları biter yine öylece kalırım.

Bende aynı gelgiti yaşadım MSI sanki bir tık daha iyi gözüküyor ama Dell daha güzel geldi bana.

Peki bir şey sorabilir miyim hocam, G-Sync ve Adaptive Sync'in arasında fark var mıdır? Adaptive Sync, G-Sync'i içerisinde barındırıyor diye gördüm ama tam emin olamadım.
Bunu MSI için soruyorsanız G-Sync açılıyor ben dün direkt aktif ettim G-Sync'ı.

İçinde modül bulunduran G-Sync'li monitör almadığınız için arada fark yok demek doğru oluyor. Normalde fark var. G-Sync çipli monitörler daha stabil koruyor yırtılmayı ama Sync üzerinden yazılımla çalışanlar %100 stabil olmuyor.
Bende aynı gelgiti yaşadım MSI sanki bir tık daha iyi gözüküyor ama Dell daha güzel geldi bana.
Ayrıca arkadaşlar bakın burası inceleme konusu. Çok fazla konu bütünlüğünü bozmadan mesaj yazınız ya da konu açınız.
Arada kalmanızı tavsiye etmiyorum. MSI şuan ilk sırada. QD modelini almanıza bile gerek yok.
LCD arka aydınlatmasına QD filmi koyunca dünyalar değişmiyor. 2K para cebinize kalsın.

Bır tık kararsızım bende ama içimden MSI seçmek geliyor daha şık duruyor göze hoş geliyor fazlaca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…