MSI 27" Optix G271C 165Hz IPS alınır mı?

Teşekkür ederim 4060 lı bir laptopa sahibin genel anlamda da rekabetçi oyunlar oynuyorum r6s, valorant ve cs gibi. Asıl amacım öğrenci evimde ip tv üzerinden maçları izlemek, rekabetçi oyunları oynamak olduğundan 32" rekabetçi oyunlar için 24" iptv için kötü olacak bu yüzden tam ortası 27" her iki yönde de mutlu edeceğini düşündüm.

Dediğim gibi bunlar kişisel tercihler. Ama ben ne VA ne de TN panel kullanmayı sevmiyorum. IPS benim için genel olarak daha iyi bir seçenek gibi geliyor. Renk doğruluğu ve parlaklığı daha yüksek olduğundan ötürü. Yani sizin kadar rekabetçi oyun oynasam zaten VA'yı aklımın ucundan bile geçirmezdim. Web sitelerinde kaydırma yaparken bile siyah üzerine beyaz temada kısa bir süre yazılar kayboluyor, öyle bir saçma olayı var. Hepsinde var mı bilmiyorum, ama incelemesini izlediklerimin hepsinde vardı.

TN sevilebilecek bir panel tipi değil. Diğer iki seçenek arasında en kötü görüş açıları ve renkler mevcut. VA'da en azından kontrast seviyeleri yüksek ki IPS'den iyi bir yanı oluyor ama TN en kötüsü.

Dediğim gibi bunlar kişisel tercihler. Ama ben ne VA ne de TN panel kullanmayı sevmiyorum. IPS benim için genel olarak daha iyi bir seçenek gibi geliyor. Renk doğruluğu ve parlaklığı daha yüksek olduğundan ötürü. Yani sizin kadar rekabetçi oyun oynasam zaten VA'yı aklımın ucundan bile geçirmezdim. Web sitelerinde kaydırma yaparken bile siyah üzerine beyaz temada kısa bir süre yazılar kayboluyor, öyle bir saçma olayı var. Hepsinde var mı bilmiyorum, ama incelemesini izlediklerimin hepsinde vardı.
Ben resmen görmüyorum ben bu modeli ips sanıyordum. Sipariş verdim iptal ediyorum çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı