MSI 970 Gaming İçin RAM Önerisi

zimbirti55

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler öncelikle, ben masaüstü bilgisayarımda RAM artırması yapmak istiyorum. Şu anki bilgisayarımdaki RAM Kingston Genesis KHX16C9/8 modeli ama şu an bu modelli bulamıyorum baya araştırdım yabancı sitelerde 2. el var ama 2. el almak istemiyorum. Sıfır 8 GB herhangi bir uyum sorunu çıkarmayacak bir RAM almak istiyorum ama tam olarak anlamadığımdan sizlere danışmak istedim. Herhangi bir sıkıntı yaşatmayacak bir model önerebilir misiniz acaba ? (Anakartım modeli lazımsa MSI 970 Gaming.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle kit şeklinde mi alacaksın yoksa tek mi ?

Tek alacaksan Corsair RAM'lerini özellikle öneririm. CORSAIR 8GB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Siyah Tek Modül Ram

Kit şeklinde alacaksan ise şunu öneririm: CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram
Tek olarak alacam şuanki pcde takılı olan ram ile herhangi bir sıkıntı çıkarır mı yollamış olduğun tek modullü ram. Birde biraz araştırdım
GSKILL 8GB RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 Tek Modül Ram bu ramle benim şuankinin ramın özellikleri baya benziyor bu olur mu ? Hangisi daha iyi seçmeliyim sence

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı