MSI 970A-G46 Anakarta POWERCOLOR HD7870

pcgurme1

Hectopat
Arkadaşlar ilgilenirseniz sevinirim alacağım Anakartla Ekran kartı boyutları konusunda kafam karışık. Anakartın soğutucusu PCI-E hemen önünde ve yüksek ve aynı izada yüksek sata portları var. Alacağım ekran kartı uzun ve PCI-E izasında yüksekliği bu kart bu anakarta uyar mı şüpheliyim siz ne düşünüyorsunuz sıkıntı olur mu ?

Anakart marka :
Ekran kartı marka :

RESİMLER:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sorun olacağını sanmıyorum, SATA portları yüzünden ekran kartı yerine oturmuyor olsaydı oraya koymazlardı o portları.
İnternetten aynı ekran kartı ve anakart ile çekilmiş videolara bakabilirsin.

Bir sorun olacağını sanmıyorum, SATA portları yüzünden ekran kartı yerine oturmuyor olsaydı oraya koymazlardı o portları.
İnternetten aynı ekran kartı ve anakart ile çekilmiş videolara bakabilirsin.
Saatlerden arıyorum ama ikisini aynı karede göremedim :S Bakınca bir sıkıntı olucak gibi geliyor.

O değilde ekran kartın almadıysan, Asus almanı öneririm. 2 TL cik fark var nasıl olsa bir günde döner ekmek yemessin kendini sıkarak

O değilde ekran kartın almadıysan, Asus almanı öneririm. 2 TL cik fark var nasıl olsa bir günde döner ekmek yemessin kendini sıkarak
Hangi asustan bahs ediyorsunuz ben göremedim 2 TL fark ? 7870 top var oda stoklarda yok aradaki farkta 40 TL ? Eğer önerebileceğiniz daha iyi fiyat performans kart varsa önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…