MSI 970A-G46 Anakarta POWERCOLOR HD7870

pcgurme1

Hectopat
Arkadaşlar ilgilenirseniz sevinirim alacağım Anakartla Ekran kartı boyutları konusunda kafam karışık. Anakartın soğutucusu PCI-E hemen önünde ve yüksek ve aynı izada yüksek sata portları var. Alacağım ekran kartı uzun ve PCI-E izasında yüksekliği bu kart bu anakarta uyar mı şüpheliyim siz ne düşünüyorsunuz sıkıntı olur mu ?

Anakart marka :
Ekran kartı marka :

RESİMLER:

111111yk.png

444444444444c.png

22222222222y.png

33333333q.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sorun olacağını sanmıyorum, SATA portları yüzünden ekran kartı yerine oturmuyor olsaydı oraya koymazlardı o portları.
İnternetten aynı ekran kartı ve anakart ile çekilmiş videolara bakabilirsin.

O değilde ekran kartın almadıysan, Asus almanı öneririm. 2 TL cik fark var nasıl olsa bir günde döner ekmek yemessin kendini sıkarak ;)

O değilde ekran kartın almadıysan, Asus almanı öneririm. 2 TL cik fark var nasıl olsa bir günde döner ekmek yemessin kendini sıkarak ;)
Hangi asustan bahs ediyorsunuz ben göremedim 2 TL fark ? 7870 top var oda stoklarda yok aradaki farkta 40 TL ? Eğer önerebileceğiniz daha iyi fiyat performans kart varsa önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı