MSI A320M PRO-M2 Anakart ile M-ATX Kasa Uyumu

Lovebeer24

Kilopat
Daha fazla  
Anakartı az önce Vatan'dan satın aldım. Ryzen 3 1200 ve GSKİLL (1x8) 2400MHZ RAM ile eski kasama takacağım ve RX 480 ile kullanılacak. Fakat şu an bilgisayarımdaki anakart ATX fakat aldığım M-ATX bir sorun çıkarır mı?

(Kasam galiba sadece ATX ile uyumlu.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece ATX ile uyumlu diye bir şey yok kasanız ATX ise bütün anakartları sorunsuzca kullanırsınız, o sadece büyüklüğü temsil ediyor kasada.

Sadece ATX ile uyumlu diye bir şey yok kasanız ATX ise bütün anakartları sorunsuzca kullanırsınız, o sadece büyüklüğü temsil ediyor kasada.
Teşekkür ederim cevap için Güç Kaynağım 10 senelik felan Corsair 600W montajda kablo sıkıntısı çekmem değil mi (Yeni güç kaynaklarında bulunan elimdekinde bulunmayan kablo tarzı)

EK olarak Anakartım UEFİ destekliyor mu sayfasında bilgi göremedim.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar güç kaynagimdaki kabloyla anakarta güç vermek için taktigimda 2 pin eksik kalıyor bir sıkıntı çıkar mı yeni güç kaynağı almali miyim

Merhaba arkadaşlar güç kaynagimdaki kabloyla anakarta güç vermek için taktigimda 2 pin eksik kalıyor bir sıkıntı çıkar mı yeni güç kaynağı almali miyim
Ekran kartını dönüştürücü ile kullanıyorum dönüştürücuyu anakart için mi ekran kartı için mi kullansam

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı