MSI A68HM E33 V2 işlemci tavsiyesi

Aynı anakart vardı ve AMD A10 7890K ile kullanıyordum bir aralar 1050 ti ile PUBG oynadım herhangi bir darboğaz vs yapmamıştı 1030 ile hiç yapmaz.

Aynı anakart vardı ve AMD A10 7890K ile kullanıyordum bir aralar 1050 ti ile PUBG oynadım herhangi bir darboğaz vs yapmamıştı 1030 ile hiç yapmaz.
sunu merak ediyorum islemci ekran kartindan gucsuz ilunca darbigaz yapiyor eyv sikinti yok ama islemci asiri guclu olsa ekran kart 1030 olsa darbogaz yaparmi ?

sunu merak ediyorum islemci ekran kartindan gucsuz ilunca darbigaz yapiyor eyv sikinti yok ama islemci asiri guclu olsa ekran kart 1030 olsa darbogaz yaparmi ?

o bilgiyi ben zaten biliyorum islemci gucsuz olursa dar boga oluyoda islemci guclu ekran karti gucsuz olursada darbiaz oluyomu

Athlon x4 860K ve türevlerini kullanabilirsin eğer bulabilirsen çünkü a10 7890k tarzı işlemciler ile arasında işlemci gücü olarak hiçbir fark yok diyebilirim sadece tek fark Athlon x4 860k'nın içinde grafik ünitesi yok a10 7890K'da var.

Bende A8 7600 var. Gayet yeterli GT 1030 ile bildiğin eco sistem oldu.
Utanmasa kalem pille çalışacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…