MSI A68HM-E33 V2 ve RX 480 uyumu

BySammy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Recep Baltaş ın tavsiye ettiği 1500 TL sistemin aynısını dizmiştim. Fakat gel gelelim yeni nesil oyunların çoğuna APU kardeş güç yetiremiyor. O nedenle yeni cıkan rx480 isimli ekran kartını almayı düşünüyorum sizce bu sisteme nasıl gider. Ekran kartına gittim baktım baya klavye kadar birşey ama 1500 TL'lik sistemdeki anakart yani MSI A68HM-E33 V2 el kadar. Sığar mı sığmaz mı şüphe içerisindeyim. Bi destek cıkın bi yardımcı olun sağolun. He birde sisteme gidermi 1500 TL'lik powersupply RAM'dir yeterli gelir mi sizce ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu açtığım hesabım yanlış karakter kullanımı ve aynı konuyu 2 yere açma sebebi ile yarına kadar susturulmuş. O neden ile buradan yazıyorum sistemimi.
İşlemci amd a10 7890k
ram 8 gb 2400 mhz
anakart msı a68hm-e33 v2
power supply de 500 w gücünde.

İşlemcini ve diğer bileşenleri yazar mısın?
Konu açtığım hesabım yanlış karakter kullanımı ve aynı konuyu 2 yere açma sebebi ile yarına kadar susturulmuş. O neden ile buradan yazıyorum sistemimi.
İşlemci amd a10 7890k
ram 8 gb 2400 mhz
anakart msı a68hm-e33 v2
power supply de 500 w gücünde.

Usta sistemle ilgili bir kaç sorum olucak. Şimdi bende msı a68hm-e33 v2 anarkartım var. Ben buna amd a10 7870k işlemci aldım. ekran kartı almayı düşünüyorum. Düşündüğüm ekran kartı amd radeon rx 560 ile 570 veya 580 düşünüyorum.Bunlardan bırını aldıgım takdırde darbogaz olurmu veya bı sıkıntı olurmu. yardımcı olurmusunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı