Çözüldü MSI Afterburner bazı değerleri göstermemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KdrKaya89

Hectopat
Yer
Hatay, Antakya
İyi geceler. Afterburner programında seçmeme rağmen oyunlarda yüzdelik veya bindelik FPS'i ya da min ve max FPS'i göstermiyor. Diğer resimde gördüğünüz gibi sadece anlık FPS ve Frametime gösteriliyor.
Not: Birkaç oyunda denedim sonuç hep aynı.

Adsız.png
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benchmark kısmının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız? Ayrıca her şeyi rehbere göre yapmamışsınız, rehberde "Grup adını üstüne yaz" seçeneği de seçili. Şu durumda açsanız bile çok karışık görüneceği için fark edemeyebilirsinz. Rehberi baştan sonra uygulayın bence.
Rehbere göre mi denediniz?

Merhaba, bugün aynı problemi yaşadım. Bende de CPU sıcaklığını göstermiyordu. Sizin sorununuzu çözer mi bilemem ama uygulamayı kapatmadan yeni ayarları almıyordu bende.

O dediğiniz FPS değerlerini göstermesi için benchmarkı açmanız lazım. Bunun kısayolu Ctrl + B idi galiba, Afterburner'da Benchmark kısmında yazar. Ama oyun içinde işlemesi için B tuşuna iki kez basmanız lazım. Ctrl + B + B yani.

Rehbere göre mi denediniz?

Evet rehbere göre.

Merhaba, bugün aynı problemi yaşadım. Bende de CPU sıcaklığını göstermiyordu. Sizin sorununuzu çözer mi bilemem ama uygulamayı kapatmadan yeni ayarları almıyordu bende.

Uygulamayı kapatıp açtım, PC tekrar başlattım sonuç aynı.

O dediğiniz FPS değerlerini göstermesi için benchmarkı açmanız lazım. Bunun kısayolu CTRL + B idi galiba, Afterburner'da Benchmark kısmında yazar. Ama oyun içinde işlemesi için B tuşuna iki kez basmanız lazım. CTRL + B + B yani.

Benchmark açtım sonuç yine aynı.

*İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benchmark kısmının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız? Ayrıca her şeyi rehbere göre yapmamışsınız, rehberde "Grup adını üstüne yaz" seçeneği de seçili. Şu durumda açsanız bile çok karışık görüneceği için fark edemeyebilirsinz. Rehberi baştan sonra uygulayın bence.

Çözüm
Uyku sersemi o kısım gözümden kaçmış olabilir. Akşam eve gittiğimde sıfırdan tekrar dener, sonucu yazarım Bora bey. Teşekkürler.

Düzeltme: "Grup adını üstüne yaz"a tıkladım ve düzeldi. İlginiz için tekrar teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı