MSI Afterburner GPU Kullanımı Normal mi?

Senlik bir durum değil korkma. PUBG optimizasyonu sorunlu bir oyun. Pubg, FPS ve GPU kullanımını gösteren bir ton video var aç izle ve gör. PUBG de sürekli hiç düşmeden sabit bir şekilde kimse %98 kullanım alamıyor
Kardeşim en iyi yardımcı olan sen oldun başka oyunda denedim raftta ayarlar ultrada fps sınırsız hep %99'da oluyor aşırı nadiren %50 filan oluyor ama fps düşmüyir kesinlikle ayarları düşürdüm fps yine genellikle %99kullanılıyor pubg'de ultrada denedim yüksekte denedim %99 altı neredeyse hiç olmadı ama en düşüğe alınca dediğin gibi ekran kartı otomatik düşüyomuş ekran kartımda bi sıkıntı yokmuş desteğin için sağol

Kardeşim en iyi yardımcı olan sen oldun başka oyunda denedim raftta ayarlar ultrada fps sınırsız hep %99'da oluyor aşırı nadiren %50 filan oluyor ama fps düşmüyir kesinlikle ayarları düşürdüm fps yine genellikle %99kullanılıyor pubg'de ultrada denedim yüksekte denedim %99 altı neredeyse hiç olmadı ama en düşüğe alınca dediğin gibi ekran kartı otomatik düşüyomuş ekran kartımda bi sıkıntı yokmuş desteğin için sağol

Rica ederim ne demek, en iyi cevap olarak işaretlersen memnun olurum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı