Çözüldü MSI Afterburner LTM1 temperature nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ldn9118a

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, oyun oynarken MSI Afterburner'ı açtım ve arada karşıma fotoğraftaki gibi ltm1 temperature diye bir şey çıkıyor. Ne demek olduğunu tam olarak bilmiyorum sıcaklık limiti gibi bir şey mi?

Dosya Ekleri

• BFC9104F-0FBD-46C3-AFB3-3FF09C5E0D99.jpeg
    BFC9104F-0FBD-46C3-AFB3-3FF09C5E0D99.jpeg
    59,2 KB · Görüntüleme: 59
Çözüm

Söyle bir bilgi verilmis. Sanirim sizdeki de sicaklik limitini belirtiyor.

@Ldn9118a

Ek olarak internette söyle bir bilgiye ulastim. Demisler ki; Modern GPU'larda ekran kartinin yük altinda calisabilecegi maksimum frekansi belirleyen 3 faktör mevcut. Sicaklik, güc ve voltaj. Bu bilgi size sadece sinirlayici faktörlerin neler oldugunu bildiriyor demis.

Mesela konu acan baska bir kisi de bu görseli paylasmis. Kart hem voltaj hem de güc limitine ulasmis.

Afterburner.jpg

@Ldn9118a

Ek olarak internette söyle bir bilgiye ulastim. Demisler ki; Modern GPU'larda ekran kartinin yük altinda calisabilecegi maksimum frekansi belirleyen 3 faktör mevcut. Sicaklik, güc ve voltaj. Bu bilgi size sadece sinirlayici faktörlerin neler oldugunu bildiriyor demis.

Mesela konu acan baska bir kisi de bu görseli paylasmis. Kart hem voltaj hem de güc limitine ulasmis.

Afterburner.jpg

Son düzenleme:
Çözüm

@Ldn9118a

Eki Görüntüle 1459119
Anladım benimki sıcaklık limiti o zaman. Bir sorun çıkmaz inşallah bilgisayarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı