MSI Afterburner Oyunlarda Hatalara Sebep Olur Mu?

judgmennt

Kilopat
Yer
Bilecik
Daha önce Escape From Tarkov oyununu oynarken oyuna girerken loading map veya loading loot kısmında oyun kapanıyordu. Hata kodu vs. vermeden direk kapanıyordu. Afterburner'ı silince düzelmişti bu hata. Bu aralar COD Warzone oynamaya başladım. Oyunda çok fazla sorun yaşayan var biliyorum ama ilk çıktığından Afterburner kurana kadar hiçbir sorun yaşamamıştım. Afterburner'ı kurduktan sonra dev error hatası almaya başladım. Bu program sorunlu mu yoksa izleme yapan program(Rivatuner olan) mı böyle hatalara sebep olur? Overclock ve custom fan ayarı için kullanıyorum Afterburner'ı ama oyunlarda böyle sorunlara neden sebep olur anlayamadım. Bu arada yeni çıkan M&B II Bannerlord'u hiç oynayamadım bile. Karakter yaratma ekranında oyun kapanıyordu. Yakın zamanda format attım tekrar Afterburner yüklesem mi yüklemesem mi çok kararsız kaldım. Tarkov ve COD'da yaşadığım sorunları Afterburner kapalıyken de yaşıyordum. Silince düzeliyor anca.

Bende call of duty warzone oyununda ayar değişikliği yaptığım zaman oyundan atıyordu. Kapatınca düzeliyordu sıkıntıları bulunan bir yazılım

Bende call of duty warzone oyununda ayar değişikliği yaptığım zaman oyundan atıyordu. Kapatınca düzeliyordu sıkıntıları bulunan bir yazılım
İzleme programından dolayı kaynaklanabilir mi acaba bu sorunlar? Rivatuner Statistics'den kaynaklandığını düşünüyorum ama emin de değilim. Şimdilik sorun yok. Formattan sonra tüm oyunları denedim sorun yaşadığım herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Yarın Rivatuner'i kurmadan test edeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı