MSİ Afterburner PUBG GPU Kullanımını Göstermiyor

Aynı sorun bende de var hiçbirşeyi göstermiyor ne işlemci kullanımını ne de ekran kartı kullanımını ama diğer oyunlarda böyle bir sıkıntı yok. Şöyle de bir gerçek var eski ekran kartım 750 Tİ takılı olduğunda tüm değerleri gösteriyor işlemci ekran kartı vs. ama şuan RX 580 var bunda göstermiyor.

Aynı sorun bende de var hiçbirşeyi göstermiyor ne işlemci kullanımını ne de ekran kartı kullanımını ama diğer oyunlarda böyle bir sıkıntı yok. Şöyle de bir gerçek var eski ekran kartım 750 Tİ takılı olduğunda tüm değerleri gösteriyor işlemci ekran kartı vs. ama şuan RX 580 var bunda göstermiyor.
AMD ekran kartı için afterburner yazılımına gerek yok. Radeon ayarlarından performans izle özelliğini aktif hale getirin. Oyuna girdikten sonra ctrl+shift+O tuşlarına basın. Detaylı bilgi ekranın sağ köşesinde görünmekte.

Kusura bakmayın tekrardan konu açtım resim yüklenmedi hatası alınca konu açılmadı sanmıştım.
WhatsApp Image 2018-12-11 at 14.25.54.jpeg

Radeonda göstermiyor, oyunu açtıktan sonra alt tab yapıp tekrar açmak gerekiyor o zaman gösteriyor
Evet sorunu çözdüm sayılır , arkadaşın dediği gibi oyunu açtığımız da program kendini kapatıyor alt tab yapıp tekradan açınca değerleri görebiliyoruz.
WhatsApp Image 2018-12-11 at 18.03.54.jpeg

Son düzenleme:
AMD ekran kartı için afterburner yazılımına gerek yok. Radeon ayarlarından performans izle özelliğini aktif hale getirin. Oyuna girdikten sonra ctrl+shift+O tuşlarına basın. Detaylı bilgi ekranın sağ köşesinde görünmekte.

Onu biliyorum, bana pek kullanışlı gelmiyor o yüzden afterburner da kullanmak istiyorum. Gerek yok gerek var konusu değil, saçma olan göstermemesi sadece bu oyunda

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı