MSI Afterburner Sıcaklıkları Göstermiyor

dopeboy

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sürekli kullandığım sıkıntısız olan program yaklaşık 1 aydır çalışmıyor. En son Valorant indirip oynamıştım sanırım ondan sonra bozuldu. Çünkü birçok insanın ondan sonra bozulmuş fakat Valorant hile korumasını ve Valorant'ı silmeme rağmen bir düzelme olmadı. Ne yaptıysam düzeltemedim. Sildim son versiyonunu yükledim MSI Afterburner'ın yine düzelmedi. Ayrıca fotoğraflarda görüldüğü gibi izleme ekranında da birçok bileşen yer almıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

1590838364110.png
1590838438330.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde Valorant yüklü mü? Yüklü ise Vanguardı kapatıp, sistemi yeniden başlatın.

Edit, Ccleaner ile temizlik yapın, kalan dosyaları da silsin, ardından gerekirse tekrar yükleyin MSI Afterburner ardından enable low level IO driver da işaretleyin

Sistemde Valorant yüklü mü? Yüklü ise Vanguardı kapatıp, sistemi yeniden başlatın.

Edit, Ccleaner ile temizlik yapın, kalan dosyaları da silsin, ardından gerekirse tekrar yükleyin MSI Afterburner ardından enable low level IO driver da işaretleyin

Sorun halledilmiştir. Fakat her ihtimale karşı konu açık kalsın birazdan oyun testleri yapacağım. Bir sorun olursa yine belirteceğim buradan.

Geri
Yukarı