Çözüldü MSI Afterburner "Some system components..." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

f3turan

Hectopat
Yer
Street Ball
Daha fazla  
Programı açtıktan 1 saniye sonra her zaman bu uyarıyı alıyorum ;

Screenshot_2.png

Nasıl çözebilirim?

Ben kapatıp açınca düzeliyordu. Bir de bilgisayarı yeniden başlatıp bu programı açmayı deneyebilir misiniz?

Son düzenleme:
Ben kapatıp açınca düzeliyordu. Bir de bilgisayarı yeniden başlatıp bunu programı açmayı deneyebilir misiniz?
Denedim. Yine aynı hata. Ayrıca bilgisayarı yeniden başlatmak bir çözüm değil. Programı her kullanmak istediğimde yeniden mi başlatacağım? :)

Programı her kullanmak istediğimde yeniden mi başlatacağım? :)
Yeniden başlatınca "Hızlı Başlatma" devre dışı kalıyor. Bir nevi hata tespit yöntemi gibi düşünebilirsiniz. Düzelseydi "Hızlı Başlatma"yı kapatın diyecektim. :)

Peki RivaTuner programını ayrı indirseniz olmaz mı?
Bende 7.2.3 sürümü vardı. Bende şu an 7.2.2 sürümünü indiriyorum. Bakalım.

Sorun çözülmüştür. RTSS programının 7.2.3 sürümünde bu hatayı alıyordum. 7.2.2 versiyonunu indirdim. Artık hata almıyorum.

Öncelikle, imzanızdaki sistem şu anki sisteminiz değil sanırsam "en yakın zamanda" diye belirttiğiniz için. Güncel sisteminizi belirtir misiniz?

İnternette aynı sorunu yaşadığını belirten bir kişi programın beta sürümünü indirdiğinde sorununun çözüldüğünü söylemiş, programın beta sürümünü indirip dener misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı