MSI Afterburner "System components cannot be hooked" hatası

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Afterburner açınca "Some System components cannot be hooked right now. It is strongly recommended to restart application" yazıyor. Nasıl çözerim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Afterburner açınca "some System components cannot be hooked right Now. It is strongly recommended to restart application" yazıyor. Nasıl çözerim bunu?

Çözüldü atarsan sevinirim ^^ yapman gereken RivaTuner statistics son beta sürümünü yüklemen gerekiyor bunun dışında yapılan şeyler sorunu gizler çözmez tek çözüm budur iyi günler ^^

Çözüldü atarsan sevinirim ^^ yapman gereken RivaTuner statistics son beta sürümünü yüklemen gerekiyor bunun dışında yapılan şeyler sorunu gizler çözmez tek çözüm budur iyi günler ^^
Gizlemekle çözmek arasında ne fark var? Bu sorun herhangi bir parçaya etki ediyor mu?

Gizlemekle çözmek arasında ne fark var? Bu sorun herhangi bir parçaya etki ediyor mu?

Hayır gizlerse aynı hata devam eder sahte çözüm olur istersen bak öbür çözümere dene ama olmiyacaktır aynı hatayı bende almıştım eskiden sadece bu çözümle geçti

Hayır gizlerse aynı hata devam eder sahte çözüm olur istersen bak öbür çözümere dene ama olmiyacaktır aynı hatayı bende almıştım eskiden sadece bu çözümle geçti
Afterburner. exe sağ tık yapıp uyumluluk service pack 3 yaptım düzeldi hocam.

Son beta sürümünün linkini atabilir misiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…