MSI Afterburner Tüm Değerler 0 Görünme Sorunu

estomora

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Msi Afterburner uygulamasında düne kadar sıkıntı yoktu. Okulda arkadaşım "ne olacak köklesem bu değerleri" diye, Core Clock ve Memory Clock değerlerini sonuna kadar getirdi. Hemen varsayılanlara getirdim. Ekran kartımda bir sorun yok gayet sağlıklı. Oyunlarda Osd göstergesinde bir sorun yok. Anlık olarak değerleri bana sunuyor sıcaklık 70 dereceyi geçmiyor ve performansta mükemmel ancak programın arayüzüne alt+tab yapıp döndüğümde yine sıfır olarak görünüyor. Programı ilk açtığım anda böyleyken :

1.jpg

Birkaç saniye normal değerler ve sıfır arasında gidip geliyor sonra bu şekilde kalıyor. Programdan kaynaklı bir sorun olabileceğini düşünüp programı derin temizledim tekrar yükledim ancak sonuç aynı. Ekran kartımda bir sorun olduğunu düşünmüyorum böyle düşünmemin sebebi ise GPU'nun oyunlarda tam performans vermesi sıcaklık değerinin 70 dereceyi geçmemesi.

2.jpg

1- Sizce, Core Clock ve Memory Clock değerlerinin en sona getirilmesi ekran kartımda bir probleme sebep olmuş olabilir mi?
2-Afterburner'ın arayüzündeki bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı