MSI Afterburner'da GPU sıcaklığı nasıl gösterilir?

SneaxS

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Merhaba, iyi günler.

Başlıkta da okuduğunuz gibi MSI Afterburner üzerinden ekran kartı sıcaklığını göremiyorum, bunun için hangi ayarları açmam lazım?

Ekran görüntüsü 2022-11-13 214103.png

Diğer rehberlere baktığımda başkarın izleme kısmında benimki GPU1, GPU2, GPU3 gibi ifadeler yok. Onlarınki daha basit yazıyor.

Ekran görüntüsü 2022-11-13 214202.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ekran kartınızın driver'ı destekliyorda orada GPU SICAKLIĞI olacaktır onun tikini açıp osd ekranda gösteri tiklemeniz gerekir.

Altta ki resimdede görüldüğü üzere gpu sıcaklık limiti şuanda aktif ama gözükmüyor. Başkada sıcaklık diye bir seçenek yok.
O sıcaklık limiti devreye girdiği zaman 0-1 değeri alır o sıcaklık göstermez. Dediğim gibi driver güncel değilse güncellemeyi deneyin.

Altta ki resimdede görüldüğü üzere gpu sıcaklık limiti şuanda aktif ama gözükmüyor. Başkada sıcaklık diye bir seçenek yok.
Pardon sorunu fark edememişim. Önce Afterburner'i sonra oyunu açın. Rivatuner ayarlarını doğru yaptığınızdan emin olun. Ben de afterburner ile tüm oyun içi değerlerini göremiyordum bir ara, sonra sildim ve farklı bir diske kurduğumda uygulamayı sorun kalmamıştı. Ekran kartı sürücüsünü de güncelleyin bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı