Çözüldü MSI Afterburner'da R5 5600 CPU sıcaklığı gözükmüyor

• Konuyu başlatan NRVS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 552
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
İşlemcimi yükselttikten sonra Afterburner üzerinden CPU sıcaklığımı göremiyorum, nasıl düzeltebilirim? Önceki işlemcim R5 3600'de sürekli değerlerimi kontrol ediyordum R5 5600'e geçtikten sonra görünmüyor.

Afterburner sürümüm 531.41.

Valorant ölüm maçında test ettiğimde %2 kullanıyor görünüyor. Afterburner da CPU ile tek inceleyebildiğim şey kullanım yüzdesi.

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Çözüm
CPU kullanımının düşük gözükmesi, Afterburner'ın güncel sürümünde oluyordu. Beta Afterburner sürümünde düzeliyordu. Bende şu an 4.6.5 var, sorunsuz.
Eki Görüntüle 1734878

Evet kullanım değerleri olduğunu biliyorum zaten başka CPU ile ilgili bir şey yok. :)

Afterburner'da sıcaklık kontrol etmeyi biliyorum arkadaşlar, sabah eski işlemcim ile bir sorun yoktu yeniyi takınca oldu.
Anlaşıldı konuda ayrıntı vermeyince bilemedik tabi :) Afterburner silip yeniden yükle. Yine olmazsa donanım değişikliğinde format önerilir.

CPU kullanımının düşük gözükmesi, Afterburner'ın güncel sürümünde oluyordu. Beta Afterburner sürümünde düzeliyordu. Bende şu an 4.6.5 var, sorunsuz.

Çözüm
Alakası yok daha dün son sürüm yükledim sorunsuz.

Alakası var, yeni olan bir şey değil. 6 ay önceki güncel sürüm hatalıydı. Hatalı sürümlerden birisini kullanıyor olma ihtimali var.

Geri
Yukarı