MSI Alpha 15 nasıldır?

Bartuu-

Hectopat
MSI son çıkardığı laptoplarda MSI Alpha 15 var ve aklıma takıldı. Türkiye'de 120Hz kırmızı ledli klavye modeli varken Newegg, Amazon gibi sitelerde 144Hz RGB klavye modelleri var Türkiye'de RGB modelleri gelmeyecek mi beklemeli miyim? Yabancı sitelerde taksit olmuyor çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır, çünkü ekran kartı GTX 1650'den daha iyi. MSI laptopları zaten kalite ve soğutuma konusunda sorunsuzdur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tek geri kalan yani islemcinin biraz zayif kalmasi ama yinede kotu bir islemci degil. Onun disinda diger butun ozellikleri ortalamanin uzerinde. 144/120 Hz ekran, 512GB Nvme SSD, marka MSI... Ben olsam alirdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rgb modeli gelecek mi diye sordum, verilen bilimsel cevap: Tek renk kırmızı ışıklı klavyeli satışlarımız vardır.

Ben sırf bu yüzden almıyorum, o kadar para ver rgb klavyesi minik fiyat farkına rağmen sunulmasın.

Yine MSI'n i5 9300H/1660Ti laptopları var. 6500/7500₺ arasında bulunuyor. 3750H 9300H'dan, 5500M 1660'Tı dan çok çok daha güçsüz. Almanızı önermem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı