MSI Armor RX570 77 Derece Normal Mİ?

Kasamın kapağını açtım. Fan hızı çözüldü ve yükte sıcaklık 64 dereceye kadar düştü. Gözlerimle görmesem inanmazdım sanırım. Kasa değiştirmek yerine kasaya fan eklersem sorun çözülür mü? Kasa alacak pek bütçem yok.
Bir nebze rahatlatır fakat değiştirilmesi daha iyi olur. Kasanızın modeli nedir acaba?

Bir nebze rahatlatır fakat değiştirilmesi daha iyi olur. Kasanızın modeli nedir acaba?
Everest sagitta. Everest tercih etmezdim ama bütçem kısıtlıydı. İlk işim bütçe bulunca kasa değiştirmek olacak. Bu kasaya fan takmak ölü yatırım mı olur? Kapağı açtığım zaman 30 dakika oyun sonrası sıcaklık değeri.
2.PNG

Everest sagitta. Everest tercih etmezdim ama bütçem kısıtlıydı. İlk işim bütçe bulunca kasa değiştirmek olacak. Bu kasaya fan takmak ölü yatırım mı olur? Kapağı açtığım zaman 30 dakika oyun sonrası sıcaklık değeri.
Eki Görüntüle 460515
Kasalar hakkında çok gelişmiş bir bilgim maalesef yok. Bana sorarsanız ölü yatırım olacağını sanmıyorum. Hem şuan için güzel bir fan işinizi görecektir hemde ilerde kasa değiştirdiğinizde bu fanları kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. Bence bunu yeni bir konu açarak forumda daha bilgili insanlara danışsanız daha iyi olabilir onlar bu konuda size daha iyi yardım edeceklerdir. Büyük ihtimal fanınız arkadan içerdeki havayı dışarı atmak için kullanılıyor. Üst taraflarda bulunan yere içeri hava alacak şekilde bir fan yerleştirmeniz işinizi görebilir tahminimce. Yanlışım olabilir dediğim gibi bu durumu daha iyi anlayan birine danışırsanız çok daha iyi olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı