MSI B150M Bazooka sistem toplama

HasanMehmet

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;

İyi forumlar. Ben oyunda iken arka tarafta çok işlem falan yaparım o yüzden bana ona göre sistem lazım. Bir de bu çift çekirdek sizce sıkıntı çıkarır mı ? Aynı zamanda video çekilecek render atılacak. AMD olabilir farklı önerilerde bulunur musunuz ? Ekran kartı alındı ona göre lütfen örnek verin. 460 TL yakın aldım. Önereceğiniz fiyatlar bir parça max 500 olsun.
cats.jpg
222.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 750 Tİ yerine GTX 1050 Tİ ve ya GTX 1050 modelini tercih etmelisin. Daha güncel ve daha yüksek performansa sahip. Onun dışında anakartın KabyLake destekli olup olmadığına emin ol, bunun hakkında bir bilgim yok bir araştır yoksa işlemcini o anakartta kullanamazsın.

Bende i3 7100 alacağim fakat kasam dark n10 oldugu icin b250 gaming m3 alacağım görüntüsü cok hoş birde bakarsan.

Bu arada amd işlemci renderlarda daha iyi bakabilirsiniz youtube videolarda var renderda baya fark atıyordu sanirsam

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı