MSI B150M Bazooka ve GTX 960 uyumu

Hakan Çetin

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şimdi konu başlığında da belirttiğim gibi MSI B150M Bazooka anakart alacağım fakat MSI GTX 960 2 GB almayı düşünüyorum. Bu anakartla uyumlu mu? Alsam bu anakartta bu ekran kartını kullanabilir miyim? Bir de Intel i5-6500 Skylake alacağım. Bu Intel'ler kendi aralarında boy olsun biçim bakımından farklı olduğu için bu da anakarta uyumlu mu acaba?

Söylediğin parçalar birbirine uyumlu sorun yaşamazsın ama arkadaşında söylediği gibi ekran kartını yeni nesil ürünlerden almak daha mantıklı olacaktır. RX470, RX480, GTX1050, GTX1060 gibi seçeneklere yönelebilirsin.

Söylediğin parçalar birbirine uyumlu sorun yaşamazsın ama arkadaşında söylediği gibi ekran kartını yeni nesil ürünlerden almak daha mantıklı olacaktır. RX470, RX480, GTX1050, GTX1060 gibi seçeneklere yönelebilirsin.
Hepinize teşekkür ederim zaten gittiğim yerdeki adam 960 tercih etmem dedi bende biraz araştırdım bütçeme göre baktım gtx 1050ti aldım sizce bu ekran kartı nasıldır?

Hepinize teşekkür ederim zaten gittiğim yerdeki adam 960 tercih etmem dedi bende biraz araştırdım bütçeme göre baktım gtx 1050ti aldım sizce bu ekran kartı nasıldır?
Sonuçta herkes zevkine ve de bütçesine göre hareket ediyor. Aldığın kart orta düzey oyuncuya yeter. Artısı da güç tüketimi az olan bir kart. [emoji106]

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı