MSI B150M Gaming M3 Anakart Klavye ve Fareyi Görmüyor

Daha fazla  
Arkadaşlar bu gün yeni bir sistem topladım. Windows 7 format attım. Anakartın CD'sindeki programları kurarken yanda CMD gibi bir ekran çıktı. Uninstall felan yazısı çıktı ve klavye ve fare çalışmadı. Reset attım gene çalışmadı. BIOS'a giriyor orada çalışıyor fakat bilgisayar açılınca çalışmıyor. Format da atamıyorum. Vatan bilgisayara götürdüm oradaki adam anakartın Windows 7 ile uyumlu değil dedi. Eski yuvarlak uçlu klavye ile çalışıyor fakat USB ile bağladığımda işe yaramıyor. Windows 8 veya 10 format atmak lazımmış. Bende açıkcası pek güvenmedim Vatan Bilgisayar'daki görevlinin dediğine. Anakart uyumsuz olsa hiç çalışmazmıydı ? Ben ilk aldğımda format attım. Bi sorunu yoktu anakartın CD'sini yükleyene kadar. Eski klavye ile windows 7 attırdım gene USB girişli klavye ile mause çalışmıyordu.

Sistem özelliklerim;
i5 6600
MSI B150M Gaming M3
500 GB Harddisk
Ekran kartı yok.

@Recep Baltaş @Asım Demir @THE_MILLER Yardımlarınızı bekliyorum. Klavye veya farede sorunum yok yerlerini değiştirdim gene çalışmıyorlar. Gerçekten windows 7 olduğu için bu sorun olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı