MSI B250M Gaming Pro Mystic Light nasıl açılır?

DemonSlayerx

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
[RTX 2070 SUPER ROG STRIX OC] [R5 5600X] [4x8/32GB 3600MHz]
MSI B250M Gaming Pro anakartım var fakat özelliklerinde bulunan Mystic Light'ı aktif edmedim. MSI Gaming App adlı bir uygulama indirdim oradan LED kısmında bir ayar yaptım fakat işe yaramadı. Nasıl açarım bu ışıkları acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün sadece kırmızı ışıklandırmaya sahip. RGB değil, Programdan sadece anakarta bağladığınız ışıkların renklerini değiştirebilirsiniz.

Ürün sadece kırmızı ışıklandırmaya sahip. RGB değil, Programdan sadece anakarta bağladığınız ışıkların renklerini değiştirebilirsiniz.
Bana kullanmam gereken programın linkini atar mısınız? Çünkü programda ne yaprasam yapayım kasa hala aynı gözüküyor, kapkaranlık.

Herhangi bir ayar yapmana gerek kalmadan ışıkların açılması gerek. Bios üzerinden hiç oynama yaptın mı?

USB portunun oralarda kırmızı bir ışık var ama kasayı gözle görülür bir şekilde aydınlatacak kadar değil. Yani ışıklar açıldığında gerçekten hissettiriyor mu? Yoksa sadece küçük küçük kırmızı ledler mi var?

Kendim B150 Gaming M3 kullanıyorum çevre ışıklandırması belli olmuyor bile. Büyük ihtimal yanıyor fakat sen göremiyorsun :).
Toshi senpai bende b150m mortar artric var buna ben led bağladimda ms i gaming appten açık kapatabiliyorum ama rengini nasıl değiştircem mystic light uygulaması varsa link atarmisnz

Toshi senpai bende b150m mortar artric var buna ben led bağladimda ms i gaming appten açık kapatabiliyorum ama rengini nasıl değiştircem mystic light uygulaması varsa link atarmisnz
Sizin kartta sadece Beyaz ışıklandırma var. RGB değil maalesef.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı