MSI B450 M Gaming Plus anakart RGB sıvı soğutma bağlantısı nasıl yapılır?

beren93

Hectopat
Merhaba sistemime upgrade yaptım ama ana kartımı değiştirmedim.

Game Power war Cry kasama.

MSI MAG CoreLiquid 360r V2 3x120mm ARGB fanlı sıvı soğutma sistemi aldım sipariş geçtim ama bunda da RGB bağlantısı sanırım benim ana kartımda yok. Bunu nasıl çözebilirim?

Merhaba sistemime upgrade yaptım ama ana kartımı değiştirmedim.

Game Power war Cry kasama.

MSI MAG CoreLiquid 360r V2 3x120mm ARGB fanlı sıvı soğutma sistemi aldım sipariş geçtim ama bunda da RGB bağlantısı sanırım benim ana kartımda yok. Bunu nasıl çözebilirim?
Ya RGB controller alarak ya da RGB kablosunu kafanıza ve anakarta takmamaya çalışmak.

Ya RGB Controller alarak ya da RGB kablosunu kafanıza ve anakarta takmamaya çalışmak.

Bütün ışıklar aynı yansa benim için yeterli ama anladığım kadarıyla RGB sinin çalışması için benim bunu bir şekilde anakarta bağlamam gerekiyor anakartıma uygun ne almalıyım yardımcı olma şansınız var mı link atar mısınız?

Bütün ışıklar aynı yansa benim için yeterli ama anladığım kadarıyla RGB sinin çalışması için benim bunu bir şekilde anakarta bağlamam gerekiyor anakartıma uygun ne almalıyım yardımcı olma şansınız var mı link atar mısınız?
Hocam ben RGB controller piyasası hakkında bilgi sahibi değilim. Diğer hocalarımız önerebilir.

Geri
Yukarı