MSI B450 Tomahawk ve R5 3600 için RAM önerisi

Bütçe
700

Oğuzhan9393

Hectopat
MSI B450 Tomahawk Max AM4 AMD
R5 3600.

Sistemim bu şekilde, daha yeni sipariş verdim. Biraz araştırdım. RAM olarak 3600MHz tercih edin tarzında gördüm. Bütçem 700 falan, şu anlık 1x8GB RAM istiyorum. İlerleyen zamanda arttırmayı düşünüyorum. Bildiğiniz veya şu RAM'ı alırsan daha iyi olabilir tarzında öneriniz var mı?

İleride aynısını bulmak zor olabilir. İmkan zorlayıp kit almanız daha iyi olur. Crucial Ballistix veya Kingston HyperX Predator alabilirsiniz.

Komşumun bilgisayarıda aynı parçalara sahip ona bakarak bende aldım ama pek tavsiye edilmiyor zannedersem.
Patriot Viper 3200MHz 8 GB 320 TL fiyatı var.

İyi RAM ama forum beğenmiyor arkadaşım ve ben kullanıyoruz sorun çıkmadı yorumları da güzel fakat dediğim gibi kendin müşteri memnuniyetine bak şahsi fikirdir öneri mahiyetinde.

Aynı RAM'leri ileride bulamazsın bulsan bile ya pahalı olur yads 2.ci el olur aynı anakrt ve CPU bende var G.Skill 3600MHz RAM kullanıyorum 4000MHz yükselttim RAM'leri. %100 performans da sorunsuz çalışıyor. Biraz daha bütçe koyun üzerine değecektir.

Aynı RAM'leri ileride bulamazsın bulsan bile ya pahalı olur yads 2.ci el olur aynı anakrt ve CPU bende var G.Skill 3600MHz RAM kullanıyorum 4000MHz yükselttim RAM'leri. %100 performans da sorunsuz çalışıyor. Biraz daha bütçe koyun üzerine değecektir.
sizdeki bu mu

Yeni konular

Geri
Yukarı