MSI B450M-A PRO Max anakart açılmıyor

Ekran kartı paylaşmamışsınız fakat önerim Pylon 550W veya 650W. Bütçe daha fazla esniyorsa Cougar GX-S veya XPG Core Reactor alınabilir.
Ekran kartım Nvidia GTX 1050.Kafama bir şey takıldı.Eski donanımım daha bu sabah çalışıyordu.Yeni donanıma açılmadığından tekrardan eski donanıma döndüm ama bu sefer eski donanımda açılmadı.PSU da sorun olsa sabahta açılmaması gerekmez miydi?

Anladım teşekkür ederim.Bana bu sistem

Anladım teşekkür ederim.Bana bu sistem için önerebileceğiniz psu var mı?

Aynısından ben kullanıyorum,çok sessiz çalışıyor ve tüm akımı 12V kanalından tek veriyor.Bende i5 10400F işlemci ve Msi Gtx 1660 Super Gaming X 6 GB 192 Bit modeli ekran kartıyla beraber kullanıyorum.Hiçbir sorun yaşamazsın.

Aynısından ben kullanıyorum,çok sessiz çalışıyor ve tüm akımı 12V kanalından tek veriyor.Bende i5 10400F işlemci ve Msi Gtx 1660 Super Gaming X 6 GB 192 Bit modeli ekran kartıyla beraber kullanıyorum.Hiçbir sorun yaşamazsın.
Teşekkür ederim.Peki bu nasıl?Görünümü hoşuma gitti ama sistem özellikleri nasıl bilemedim.

Teşekkür ederim.Peki bu nasıl?Görünümü hoşuma gitti ama sistem özellikleri nasıl bilemedim.

Kullanmadığım için yorum yapamıyorum.Psu alacaksan her zaman 200-300 lira fazla verip gold serisi alman.Uzun vadede zaten elektrik tasarrufundan kâr yaparsın.Tabi karar senin.İdarelik birşey istiyorum diyorsan bronz da olabilir.Rampage psular hakkında hiç bilgim yok.Ama Silverstone,Fsp,Seasonic ve High Power markalar güvenilir ve iyidir.

Arkadaşlar sorun çözüldü.Psudan kaynaklı bir problem değilmiş kablolamada hata yapmışım.Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı