MSI B450M-A PRO Max BIOS güncellmesi

Kairus

Femtopat
Daha fazla  
Günaydın arkadaşlar öncelikle geçen gün bir sistem topladım Vatan Bilgisayar'da bilgisayarı kuran adam sadece Windows kurmuştu. Kendim driverleri yükledim sadece anakartın BIOS güncellemesini yapamayı bilmediğim için bırakmıştım.
İşlemci: Ryzen 3 3100.
Anakart: MSI B450M-A PRO Max.
Ekran kartı: MSI Armor RX 580 8 GB OC 256 Bit.
RAM: Corsair vengace 3200 MHz 8 GB.
SSD: HyperX Fury 240 GB.
CPU-Z'den baktım BIOS sürümleri bunlar bir de websiteye baktım galiba bir tane yeni versiyon gelmiş. BIOS nasıl güncelleyeceğim ve güncellersem bir sorun olur mu?

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı1.PNG

Bu videoya bakarak güncelleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben 7C52V36 sürümündeyim hala, korktuğum için girişemiyorum ve şimdiki sürümde hiç sorun yaşamadım. Gelen yenilikleri bilmediğim için de geçmiyorum.

Aynen aga bende 3 gündür kullanıyorum PC'yi bir sorun göremedim sadece çekiniyorum o yüzden buradan sorayım dedim yapmalı mıyım sizce diye.
Ben de aynı şekilde. Yeni sürümlerde bir şeyler hızlanmış falan diyor fakat format atmadan BIOS güncelleme işine girişmek istemiyorum.

Bende o zaman güncellemeyeyim dedim belki eski sürümdür sıkıntı çıkartır o yüzden.
En yeni sürüme güncelleyebilirsiniz.

Stabil çalışıyorsa güncellemeye gerek yok bence.

Peki teşekkürler.
Vatan'da BIOS'u güncelliyorlar. Herhangi bir sorun yoksa BIOS güncellemeni önermem.

Tamam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı