MSI B450M-A PRO Max için BIOS güncellemesi yapılmalı mı?

Emre_2005

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce MSI B450M-A PRO Max yeni BIOS çıkmış (7C52v3C) yükleyen oldu mu? Sıkıntısı var mı? Yoksa akşama indirip kuracağım.

Arkadaşlar elimde aynı model anakart var ilk aldığımda m-flash ile güncelleme yaptım ama güncellemeden sonra açılmadı pc . Bios flashback falan olmadığı için mecburen servise gönderdim tekrar bios yüklediler. Ondan beri üstüne 3-4 bios çıkmış ama şimdi güncellemeye çekiniyorum tekrar açılmazsa servisle falan uğraşmak zor geliyor. Bir de sitede böyle bir uyarı var flash utility yazılımını kullanın diye ama dosyanın içinde bu yazılım çıkmıyor. Ne yapmalıyım sizce?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 41
Arkadaşlar elimde aynı model anakart var ilk aldığımda M-Flash ile güncelleme yaptım ama güncellemeden sonra açılmadı PC. BIOS flashback falan olmadığı için mecburen servise gönderdim tekrar BIOS yüklediler. Ondan beri üstüne 3-4 BIOS çıkmış ama şimdi güncellemeye çekiniyorum tekrar açılmazsa servisle falan uğraşmak zor geliyor. Bir de sitede böyle bir uyarı var flash Utility yazılımını kullanın diye ama dosyanın içinde bu yazılım çıkmıyor. Ne yapmalıyım sizce?

Hocam ben flash belleği FAT32 biçimlendirdim. Ardından o linkten indirdim. Çıkan dosyaları flash belleğe attım. Sonra BIOS üstünden mflash ile yükledim bir sıkıntı çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı