MSI B450M Pro- M.2 Max anakarta ram önerisi

emres999

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler.
Ben bu anakartı aldım. MSI B450M Pro- M.2 Max AM4 DDR4 3466 (OC)

MSI B450M Pro- M.2 Max AM4 DDR4 3466(OC​

İşlemcimi ise Ryzen 5 5600X aldım.
İlk başta yetkili servise gidip BIOS güncellemesi yapıp bilgisayarcıya gittim ekrana görüntü alamadım tekrar yetkili servise gittiğimde bu sefer işlemcimi de götürdüm onu da taktılar ekrana görüntü gelmiş bir sıkıntı yaşamamışlar videosunu da çektiler gösterdiler.
Gittiğim bilgisayarcıların RAM'leri uyumsuz çıktı.
Ben bu anakarta RAM almak istiyorum ama hangisini alacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

" G.Skill 16 GB(2x8) Ripjaws V 3600MHz CL18 DDR4" öneririm hocam. CL değeri bana kalırsa saat hızına göre normal ama ufak dokunuşlarla BIOS üzerinden bir miktar düşürülebilir.

edit: Önerim bütçenizi bilmediğimden bir f/p önerisidir. Bu nedenle üst düzey bir şeyler arıyorsanız sizi pek memnun etmeyebilir.

" G.Skill 16 GB(2x8) Ripjaws V 3600MHz CL18 DDR4" öneririm hocam. CL değeri bana kalırsa saat hızına göre normal ama ufak dokunuşlarla BIOS üzerinden bir miktar düşürülebilir.

edit: Önerim bütçenizi bilmediğimden bir f/p önerisidir. Bu nedenle üst düzey bir şeyler arıyorsanız sizi pek memnun etmeyebilir.
https://www.amazon.com.tr/dp/B07RS1...e=380333&creativeASIN=B07RS1G6XW&linkCode=asn
Bunlar için ne diye bilirsiniz uygun olur mu cihaza

Yeni konular

Geri
Yukarı