MSI B450M PRO M.2 V2 anakart nasıldır?

Sedat34

Decapat
MSI B450M PRO M.2 V2 bu anakartta herhangi donanımsal yazılımsal sorun yaşayan oldu mu arkadaşlar? Benim için önemli.

Not: İşlemcide cool and quiet ayarıyla anakartin bir alakası olur mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim PC boşta kitliyor oyunda kitlemiyor çok nadir arada mavi ekran verio.

Vram ısısı sorunu nedir ki. Benim sorunumla ilgisi var mı acaba
Çok bilgim yok ancak mavi ekran her şeyden kaynaklanabilir. Özellikle de Ram( Bellek ) Ram'ine test yapıp yeni bir konu açıp paylaşırsan yardımcı olacaklardır.
Vram sıcaklıkları ise stabilliği , OC potansiyelini, Bir de stabil bir şekilde takabileceğin max işlemci falan etkiler.

Max işlemci fanindan kastın nedir tam olarak ben BIOS'ta hiçbir ayar ellemedim. XMP'yi bile. Onerilen neyse onu kullanıyorum.

Max işlemci fanindan kastın nedir tam olarak ben BIOS'ta hiçbir ayar ellemedim. XMP'yi bile. Onerilen neyse onu kullanıyorum.
Takabileceğin max işlemci derken örnek verecek olursam PRO M2 V2 anakarta istersen 3900x'de takarsın ancak çok güçlü bir işlemci olduğundan Vram ısınacak ve stabil çalışmayacakatır. Ancak TUF gibi üst kartlara takarsan Vram soğutmaları üst düzey olduğundan stabil bir şekilde kullanabilirsin. Ancak tabii 3900x alan adamda gidip b450 almaz en az b550 serisi bir anakart alır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…