Çözüldü MSI B460M PRO VDH anakartta TPM nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Onun altında da PTT var. PTT'yi dTPM yaptım. Sadece o vardı çünkü ama hâlâ olmadı.
Security Device Support ayarını açtıktan sonra TPM Device Selection kısmında PTT olmalı. TPM Device Selection ayarını PTT olarak bırakmalısınız. dTPM yaparsanız çalışmaz çünkü sizde bunun için gerekli donanım yok.
BIOS menüsünden Security kısmına bakın. PTT gibi bir seçenek olması gerekir. Intel Trusted da olabilir.

BIOS menüsünden Security kısmına bakın. PTT gibi bir seçenek olması gerekir. Intel trusted da olabilir.

Yaptım Trusted şeyini Enable yaptım dTPM vardı orada sadece onu seçtim ama hala olmadı olarak görünüyor.
BIOS menüsünden Security kısmına bakın. PTT gibi bir seçenek olması gerekir. Intel Trusted da olabilir.

DEL > Advanced Mode > Settings > Security > Trusted Computing > Security Device Support
DEL > Advanced Mode > Settings > Security > Trusted Computing > TPM Device Selection
Bu yolları da izleyip deneyin.

BIOS menüsünden Security kısmına bakın. PTT gibi bir seçenek olması gerekir. Intel trusted da olabilir.

Del > Advanced mode > settings > Security > trusted computing > Security device Support.
Del > Advanced mode > settings > Security > trusted computing > TPM device selection.
Bu yolları da izleyip deneyin.

Del > Advanced mode > settings > Security > trusted computing > Security device Support bu yolda sadece enable disable.

Onun altında da PTT var PTT'yi dTPM yaptım sadece o vardı çünkü. Ama hala olmadı.

Onun altında da PTT var. PTT'yi dTPM yaptım. Sadece o vardı çünkü ama hâlâ olmadı.
Security Device Support ayarını açtıktan sonra TPM Device Selection kısmında PTT olmalı. TPM Device Selection ayarını PTT olarak bırakmalısınız. dTPM yaparsanız çalışmaz çünkü sizde bunun için gerekli donanım yok.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı