MSI B550M Pro-VDH neden ucuz?

Cagatay2nd

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma birkaç upgrade yapmak istiyorum R5 5600X almayı düşünüyorum ayrıca. Yazdığım anakartın fiyatı 800 TL civarında şu an Wi-Fi özelliği olmadığından mı daha ucuz diğer B550M'lere göre yoksa başka bir sebebi mi var? Söylerseniz sevinirim. İndirimin bitmesine az kalmış almayı düşünüyorum varsa önerileriniz dinlemeye hazırım. 1050 Ti ile sorun yaşar mıyım ayrıca? R5 5600X ile 1050 Ti uyumu iyi olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben o anakartın Wi-Fi olanını kullanıyorum. Üründen memnunum ancak ses yongası sanki bana yetersiz geldi (Rizer Blackshark v2 x kullanıyorum). O yüzden kendinden ses kartlı USB girişli kulaklıkları FPS oyunları oynuyorsanız şayet tavsiye ederim. Aldığım günden bugüne kadar ürün için çıkartılmış olan 5 BIOS güncellemesini sorunsuz bir şekilde yaptım ve stabil şekilde çalışıyor.

Bilgisayarıma birkaç upgrade yapmak istiyorum R5 5600X almayı düşünüyorum ayrıca. Yazdığım anakartın fiyatı 800 TL civarında şu an Wi-Fi özelliği olmadığından mı daha ucuz diğer B550M'lere göre yoksa başka bir sebebi mi var? Söylerseniz sevinirim. İndirimin bitmesine az kalmış almayı düşünüyorum varsa önerileriniz dinlemeye hazırım. 1050 Ti ile sorun yaşar mıyım ayrıca? R5 5600X ile 1050 Ti uyumu iyi olur mu?
Ana kart senin işini yapar ana kart fiyatı yükseldikçe kalite ses kart yogası üstündeki soğutucular ,bobinleri, kondansatörleri bağlantı noktaları artıyor ve kartlar yükseliyor bi tek bu farklar.
Ana kart senin işini yapar ana kart fiyatı yükseldikçe kalite ses kart yogası üstündeki soğutucular ,bobinleri, kondansatörleri bağlantı noktaları artıyor ve kartlar yükseliyor bi tek bu farklar.
ASUS B550 indirim var.

ASUS B550 indirim var.
Bu kartta 410 lira geri ödeme var.

Son düzenleme:
Giriş seviyesi bir anakart olduğu için fiyatı uygun. Bütçeyi biraz artırabilirseniz B550 A Pro modelini öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı