MSI B560M-A Pro vs ASUS Prime B560M-A

arslanbey1905

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu iki anakart arasında kaldım. 3200 MHz RAM'leri destekleyecek mi ikisi de? Ayrıca sizce hangisi mantıklı olacaktır.

MSI B560M-A Pro soket 1200 DDR4 5200.

ASUS Prime B560M-A B560 5000MHz.

Sistem bilgileri.
RAM: G.Skill 32 GB (2x16 GB) Ripjaws V DDR4 3600MHz CL18 1.35v Dual kit RAM.

İşlemci: Intel Core i5-11400F 2.6 GHz 6 çekirdek 12MB cache.

Ekran kartı: ASUS RX 570.

İlla Hepsiburada'dan alacaksanız şunu alabilirsiniz :

Farklı yerlere bakıyorsanız :

B560 çipsetinde belleklerde frekans limiti yok. 3600MHz çalışacaktır.

İlla Hepsiburada'dan alacaksanız şunu alabilirsiniz :

Farklı yerlere bakıyorsanız :

B560 çipsetinde belleklerde frekans limiti yok. 3600MHz çalışacaktır.
Aynen sizin attığınız hepsiburada linkindekini de görmüştüm.Attığınız linkteki PRO modeli benim attığım A-PRO modeli ne farkı var fiyat açısından sizin attığınızı almak daha mantıklı.

Ayrıca ikinci attığınız VHD modeli daha iyi diye biliyorum fakat site güvenli mi olası değişim ve iadelerde sorun yaşarmıyım hocam?

Aynen sizin attığınız hepsiburada linkindekini de görmüştüm.Attığınız linkteki PRO modeli benim attığım A-PRO modeli ne farkı var fiyat açısından sizin attığınızı almak daha mantıklı.

Ayrıca ikinci attığınız VHD modeli daha iyi diye biliyorum fakat site güvenli mi olası değişim ve iadelerde sorun yaşarmıyım hocam?
İlk attığım A olmayan modelin sizinkinden farkı RGB portlarının anakart üzerinde bulunuyor olması.

VHD modeli her açıdan daha iyi bir anakart. Site güvenilir, fakat forumda destekleri konusunda iyi olmadıklarını okumuştum. Size kalmış.

İlk attığım A olmayan modelin sizinkinden farkı RGB portlarının anakart üzerinde bulunuyor olması.

VHD modeli her açıdan daha iyi bir anakart. Site güvenilir, fakat forumda destekleri konusunda iyi olmadıklarını okumuştum. Size kalmış.
Anladım hocam teşekkürler değerli bilgileriniz için.

Geri
Yukarı