MSI B560M Pro VDH 1350 TL!

Newkan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Intel sistem toplama düşüncesi olanlar buyurun, piyasaya göre iyi fiyat.

Bilmeyenler için not düşüyorum, bu anakart ile RAM sınırı kalkıyor, XMP açılıyor. Ben kendim bizzat kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahh be ASRock B560M Pro4 şu anda 1650 TL civarında. Aslında 1300TL civarında indirimi çok oluyordu ama maalesef kalmadı gibi bir şey. Tekbobiyotik satıyordu.

Açıkçası ben MSI anakartları sevmiyorum. İşlemciyi kaç W besleyebiliyor?

Intel sistem toplama düşüncesi olanlar buyurun, piyasaya göre iyi fiyat.

Bilmeyenler için not düşüyorum, bu anakart ile RAM sınırı kalkıyor, XMP açılıyor. Ben kendim bizzat kullanıyorum.

MSI B560M-A PRO 5200MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI DP VGA mATX Anakart | ITOPYA
Bende olan anakart bu hocam ne gibi farkları var ?

Ahh be ASRock B560M Pro4 şu anda 1650 TL civarında. Aslında 1300TL civarında indirimi çok oluyordu ama maalesef kalmadı gibi bir şey. Tekbobiyotik satıyordu.

Açıkçası ben MSI anakartları sevmiyorum. İşlemciyi kaç W besleyebiliyor?
MSI anakartları iyi değil mi? aynı anakartı alacaktım ben de. Eğer ASRock güzelse linkteki ürünü indirim kovalayabilirim tabi hala indirim oluyorsa.

Yakın zamanda bu anakartı aldım. Gitiş seviyesi bir anakart ancak özellikleri yetiyor. Asus dan sıkıldığım için Msi a geçtim. Çok karışık değil Bios kısmı. 11400f ile kullanıyorum. Fiyatına göre iyi bende 1293 liraya almıştım. 2 ssd desteği birinde soğutucu blok olması vs gayet yeterli. İmkan varsa daha iyisi değerlendirilebilir ama fiyatına göre 4 ram 2 ssd slotu ve soğutucu bloklarının olması beni tatmin etti.

Geri
Yukarı