MSI Bravo 15 B5DD-022XTR laptop için RAM önerisi

Eğer laptopun RAM'i 8 GB 3200 MHz DDR 4 ise uyumludur. Teknik özellikler kısmından bakabilirsin.
Evet onda sıkıntı yok laptopun özellikleri böyle ama ramdeki o (eb1) (db1) farkından birşey olur mu? Bir de topdan bilgisayar güvenilir mi?

İyice baktım ama o kodu oynattiracak farkı göremedim, CPU Zden SPD kısmını atar misiniz?
Özellikleri 8gb 3200mhz ddr4 modeli de (m471a1k43eb1-cwe) böyleydi başka bir değere bakcaksanız daha sonra atayım şuan atamıyorum. Teknik kısımları çok bilmiyorum.

Son düzenleme:
Evet onda sıkıntı yok laptopun özellikleri böyle ama RAM'deki o (EB1) (DB1) farkından bir şey olur mu? Bir de topdan bilgisayar güvenilir mi?

Özellikleri 8 GB 3200MHz DDR4 modeli de (M471A1K43EB1-CWE) böyleydi başka bir değere bakcaksanız daha sonra atayım şu an atamıyorum. Teknik kısımları çok bilmiyorum.

Hocam o zaman uyumludur. Marka çok önemli değil. İçim rahat olsun diyorsanız.

Şuraya bakabilirsiniz attığınızla aynı gerçi.

Çok teşekkür ederim farklı bir durum olursa ve cpuz degerlerini atarım sonra.

Toptan neti daha önce hiç duymadım ama bu site güvenilirdir, ömür boyuda garantisi var ve Samsung çip kullanılıyor Bigboy 8GB DDR4 3200MHz CL22 Notebook Rami - B32D4SC22/8G
Çok sağolun bakıcam, site baya iyiymiş bu arada ram'in uyumlu olduğu cihaz listesini bile vermiş adamlar.🤘🤌

Toptan neti daha önce hiç duymadım ama bu site güvenilirdir, ömür boyuda garantisi var ve Samsung çip kullanılıyor Bigboy 8GB DDR4 3200MHz CL22 Notebook Rami - B32D4SC22/8G
Peki bendeki 8 gb ile bu attığınızın 16 gb olanı yani 8+16 şeklinde olan, 8+8 gibi randımanlı olur mu?

Son düzenleme:
8 GB attım ben hocam, sizdemi 8 GB var? Oyun performansı olarak 8+8 daha iyi 8+16 olursa Flex olarak çalışır 8+8 Dual diğer 8 Single.

Dosya Ekleri

• cpuz.png
    cpuz.png
    95,9 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı