MSI Bravo 15 B5DD-208XTR nasıl?

rx5500m 3050'nin rakibi hocam rx5300m ile karıştırıyor olabilir misiniz?
RX5500m 1650TI ile 1660 arasında bir karttır, 3050 ile 2 katı fark var arasında.

Ayrıca MSI'ın o kasası kötü ve RX5500M 4 GB VRAM ile biraz yetersiz kalabilir, güçlü bir ekran kartı ama VRAM konusunda o kadar uzun ömürlü olamayabilir. Ben de Msi Bravo 17 kullanıyorum şimdilik memnunum ama daha iyi performans verse olur dediğim yerler de oluyor.

RX5500M 1650 Ti ile 1660 arasında bir karttır, 3050 ile 2 katı fark var arasında.

Ayrıca MSI'ın o kasası kötü ve RX5500M 4 GB VRAM ile biraz yetersiz kalabilir, güçlü bir ekran kartı ama VRAM konusunda o kadar uzun ömürlü olamayabilir. Ben de MSI Bravo 17 kullanıyorum şimdilik memnunum ama daha iyi performans verse olur dediğim yerler de oluyor.

Kasası kötü derken donanımsal olarak mı? Yoksa dayanıklılık olarak mı?

Kasası kötü derken donanımsal olarak mı? Yoksa dayanıklılık olarak mı?

Klavyesi MacBook klavyesi gibi, tuş hissiyatı yok. Fan çıkışları yetersiz ve fanları küçük. Kalitesiz kasa yani. Ben İtopya mağazasına gidip canlı incelemiştim. H tuşuna bastığımda tuşun etrafındaki tuşlar hareket ediyordu.

Klavyesi MacBook klavyesi gibi, tuş hissiyatı yok. Fan çıkışları yetersiz ve fanları küçük. Kalitesiz kasa yani. Ben İtopya mağazasına gidip canlı incelemiştim. H tuşuna bastığımda tuşun etrafındaki tuşlar hareket ediyordu.
Pardon bahsettiğim kasadan değilmiş bu kasa. O kasanın güncellenmiş hâli bu fakat yine de bu kasanın sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı