MSI Center'da hangi uygulamaları indirilmeli ve kurulmalı?

Ozelharekat55

Hectopat
Arkadaşlar MSI Center'da hangi uygulamaları indirmem ve kurmam mantıklı?

Kullanıcı senaryosu modunu kullanmalı mıyım? Kullanırsam da hangi ayarlarda kullanmalıyım?

Frozr Al Soğumtayı önerir misiniz?

Sistemde fan hızlarını, işlemci ve RAM hızlarını/voltajını ayarlama, güç planları arasında geçiş yapmak istiyorsanız kullanıcı senaryosunu kurabilirsiniz. Anakarta bağlı rgb/argb cihazlar varsa yine Mystic Light kurulabilir. Akıllı Öncelik de kurulabilir. Ben bu üçünü kullanıyorum, diğerlerine pek gerek yok.

Akıllı Öncelik bu şekilde:

1689888856968.png

Ben çok fazla anlamıyorum açıkçası yeni geçiş yaptım MSİ'ye sizce ayarları kurcalamalımıyım kurcalarsam en iyi performans ayarları için hangi ayarları uygulamalıyım?

Ben çok fazla anlamıyorum açıkçası yeni geçiş yaptım MSI'ye sizce ayarları kurcalamalı mıyım kurcalarsam en iyi performans ayarları için hangi ayarları uygulamalıyım?

Hocam ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Dediğim gibi tek tek açıkladım, gerisi sizde.

Ben hepsini indirdim. Suana dek bir sorun yok.

Ben çok fazla anlamıyorum açıkçası yeni geçiş yaptım MSİ'ye sizce ayarları kurcalamalımıyım kurcalarsam en iyi performans ayarları için hangi ayarları uygulamalıyım?
Oyun oynarken kullanici senaryosunu uc performans veya dengeli yap. GPU switch i eger varsa ayrik grafik modu yap.
Daha iyi pil ömrü icin Sistem tanimlama dan pili dengeli yap.

Geri
Yukarı