MSI Clutch GM11 Kullanıcı Deneyimi

Arkadaşlar selamlar,

5 yıldan fazladır foruma üyeyim ama hiç aktif değildim. Geçtiğimiz haftalarda bir indirime girmesi dolayısı ile internet üzerinden MSI marka Clutch GM11 model oyuncu faresini sipariş ettim bir afilli görünüyordu gerçekten üzerindeki RGB LED'ler çok estetik görünüyordu genel tasarım itibariyle çok güzel görünüyordu ve fiyat etiketine göre iyi özelliklere sahip gibiydi.

Fareyi elime ilk aldığım anda çok hafif olduğunu fark ettim. Bu tabii kişiye göre değişir ancak palm grip yapan ben için biraz garip bir his oluşturdu. Yanlarındaki gripler yumuşak bir dokuya sahip olsa da kauçuk vb gibi bir malzeme değil direkt sert plastik. Tekerleğin üzerinde kaymasını önleyecek bir lastik yapı var. Genel hatlarıyla çok bir beklentisi olmayan insanı tatmin eder. Skateleri gayet iyi kayıyor. SteelSeries QCK pad üzerinde başarılıydı.

Ancak bana sorarsanız malzeme kalitesi vasatın biraz üstü. Sağ tık ile sol tıkın sesleri birbirinden farklı algılanıyor bu da çok sinir bozucu bir durum. Ben aldım ama tavsiye eder miyim hiç sanmıyorum yine de almak isteyenlere alma demem.

Macro yazılabildiğini zannederek almıştım ama macro yazılamıyor. Aydınlatması programlanabiliyor birkaç farklı modu var ben nefes alan beyaz mod da kullanıyorum sıklığı da ayarlanabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı