MSI Coil Whine Ticket'a ne zaman döner?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
MSI ekran kartımda Coil Whine sorunu var. Video aşağıda mevcuttur. MSI Global'dan ticket attım. Ne zaman cevap verirler? O kadar para veriyoruz. Karşılaştığımız hataya bak!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam CW kaçınılmaz bir sorun. Servisler belli bir mesafeden bariz duyulmadıkça değişim yapmazlar.
Ama sizin fazla galiba gerçi ne kadar yakından çektiniz bilmiyorum.
Ne kadar oldu ticket açalı?
Ayrıca direkt servisle iletişime geçseniz daha karlı.
Üstüne küçük bi' mıknatıs koyarak sorunu çözebilirdiniz. Ticket'a hiç gerek yoktu. 1-2 hafta içinde dönerler diye tahmin ediyorum.
Hocam tamamda neden üreticiler direkt mıknatısla entegre göndermiyor o zaman?
Bir sebebi vardir bence.

Üstüne küçük bi' mıknatıs koyarak sorunu çözebilirdiniz. Ticket'a hiç gerek yoktu. 1-2 hafta içinde dönerler diye tahmin ediyorum.

5 Dakika sonra cevap verdiler. Yüksek kaliteli grafik kartlarında böyle sesler normal dediler. V-Sync açın dediler. Eğer çok rahatsız etmiyor ise ekran kartına herhangi bir zararı olmaz dediler. Ki çok rahatsız etmiyor. Videoda camı açıp telefonu ekran kartının dibine sokmuştum. Kulaklık takınca duyulmuyor hocam.
Sistem boştayken bile böyle CW yapıyorsa güç kaynağına da bir el atmak lazım.

Sistem daha 2 günlük. PSU imzada yazıyor. Vatan Bilgisayar'dan alındı.
Sistem boştayken bile böyle cw yapıyorsa güç kaynağına da bir el atmak lazım.
Sistem boşta çok çok hafif cızırtı sesi var. Kasayı açıp ekran kartına kulağımı dayadığım zaman bile zor duyuluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı